PS4 Fiyatları – Playstation 4 Çıkış Tarihi ve En Ucuz PS4 Oyunları

Ps4 oyunları

ps4 oyunlari 300x225 Ps4 oyunlarıPs4 çıkış tarihi için gelişmeler sürerken, aynı zamanda çıkabilecek Ps4 oyunları için de heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. Playstation 4 teknik özellik söylentilerine bakılırsa devir niteliğinde değişikliklerle karşımızda olacak. Tabi bu değişimin en büyük yansıması da oyunlarda olacaktır. Sony en son yaptığı açıklamada Ps4 çıkış tarihi’nin Xbox 720 ile hemen hemen aynı zamanlarda olacağını belirtti. Bunun nedeni de büyük ihtimalle Sony’nin yeni nesil oyun piyasasını Xbox’a kaptırmaya niyetli olmadığı anlamına geliyor.

Playstation 4 çıkmasına bu kadar az zaman kala Playstation 4 oyunları da yolda demek kesinlikle doğru olur. Her ne kadar oyun firmaları halen Ps3′de ısrar edilmesi gerektiğini söylese de yeni Sony Ps4 ortaya çıkması ile birlikte ilk oyunlarını yapmak için hepsi sıraya girecektir. Oyun yapımının ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için de bunun üstünde çalışmalar başlamış olabileceğini tahmin etmemiz zor değil. Zaten ortaya çıkan söylentilere göre bizzat Sony Playstation 4 için kendisi oyun geliştirmeye çoktan başladı ve Ps4 raflarda yerini aldığında oynayacak oyun sıkıntısı çekmeyeceğiz.

Çıkış tarihinin 2013 içinde olacağını düşünürsek oyun severlerin en çok beklediği oyunlar olan Fifa, Pes ve Nba gibi seri oyunlarının ilk olarak 2014 versiyonlarının çıkması olası görünüyor. Buna göre ilk Playstation 4 spor oyunları Fifa 2014, Pes 2014 gibi oyunlar olacaktır.

En güncel gelişmeleri Ps4 Oyunları kategorimizden takip edebilirsiniz.

4 thoughts on “Ps4 oyunları”

  1. Ps4 Merak ettim en iyiside siyahı acaba nezamana çıkar veya nba 2k14 Pes 14 battlefield 4 gibi oyunlar yada call of duty black ops 3 ve mw 4 gibi oyunlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>