Gta 5 ne zaman çıkacak soruları kafaları kurcalamaya başladı. Herkesin merakla beklediği oyun hakkında bilgi almak için ps4fiyatlari.com’u sürekli takip edin.

Grand Theft Auto serisi 5.ci oyunla devam edicek. Şu an için Gta 5 çıkış tarihi hakkında resmi açıklama yapılmadı, resmi olarak sadece oyunun tamamen yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Buna rağmen birçok oyun sitesinde Gta 5′in ne zaman çıkacağı hakkında söylentiler ortaya atılıyor. 2012 Mayıs’ından 2013′e kadar olan bölümde oyunun çıkması bekleniyor. Hatta resimde görüldüğü gibi fragmanda oyunun çıkış tarihine yönelik bilgi olduğu da söyleniyor.

 

gta 5 cikis tarihi 1024x460 Gta 5 Çıkış Tarihi

 

Gta 5, yayınlanan fragmana göre yine bir aksiyon filmi havasında olacak ve bildiğimiz Gta serisinin akıcı senaryolarında başrol oynamaya devam edeceğiz. Oyunda fragmanlara göre jet-ski, uçak ve helikopter ve daha birçok aracı kullanma şansına sahip olacağız. Bunun yanında online oyun da oyuna dahil edilmiş olacak.

 

Not: GTA 5 oyunu çıktığında Gta 5 fiyatı hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ps4fiyatlari.com en ucuz Gta 5 fiyatlarına ulaşmanızı sağlayacaktır.